-13%

Тумба під ТВ на 3 відсіка для зберігання c полицею у вітальні, спальні, тумба ТV KV0087
4 800 ₴
4 176 ₴
- В наявності
- Код: KV0087
+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба під ТВ на 3 відсіка для зберігання c полицею у вітальні, спальні, тумба ТV KV0087
- Ні одна вітальня не обходиться без тумби під телевізор.
- Тумба під ТВ відрізняється зручною модифікацією.
- Вона обладнана трьома одно дверними відділеннями і двома відкритими нішами для додаткових телевізійних пристроїв.
- Легкоочищуюча робоча поверхня
- Сучасний дизайн і матеріали
- Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге Темний
- Венге темний - білий
- Дуб Сонома
- Дуб сонома - білий
Розміри:
▶️Ш 1600 / В 916 / Г 350 мм
⠀
Вага: 58 кг
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Тумба складається з двох пачок
170 * 43 * 8 см
87 * 64 * 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 916 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома - білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 176 ₴










