Книжкова полиця для дому, Стелаж для іграшок KV0122
- - Поверхня, що легко очищується
- - Можна використовувати як роздільник приміщення
- - Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли
Колір:
- Білий
- Бетон
- Бетон - Білий
- Венге Темний
- Венге темний - білий
- Дуб Сонома
- Дуб сонома - білий
▶️Ш 750 / В 1321 / Г 236 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 20 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Разміри | упаковки 139 x 31 x 11 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 750 мм |
| Глибина стелажу | 236 мм |
| Висота стелажа | 1321 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴











