-21%

Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 400мм К-4 (без стільниці)
2 300 ₴
1 817 ₴
- Під замовлення
- Код: К4
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна 400мм К-4 (без стільниці)
Цвет: Белый, Венге темный, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Белый
▶️Ш 400 / В 824 / Г 466 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 21,5 кг
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри пакунку | 91.6 × 53 × 10.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Вага | 22 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴





