-14%

Тумба під духовку кухонна, тумба кухонна, кухонні меблі 600мм К-6 (без стільниці)
1 900 ₴
1 634 ₴
- Під замовлення
- Код: К6
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба під духовку кухонна, тумба кухонна, кухонні меблі 600мм К-6 (без стільниці)
Цвет: Белый, Венге темный, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Белый
⠀
▶️Ш 600 / В 824 / Г 575 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 21,9 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Вага | 22 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴




