-22%

Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі (витяжка) 500мм К-9
1 700 ₴
1 326 ₴
- Під замовлення
- Код: К9
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі (витяжка) 500мм К-9
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
⠀
▶️Ш 500 / У 402 / Г 310 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Двері відкриваються за допомогою газового амортизатора
Вага: 10,1 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Верхній |
| Вага | 10 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 402 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴





