-15%

Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 400мм К-1
1 500 ₴
1 275 ₴
- Під замовлення
- Код: К1
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі 400мм К-1
Колір: Білий, Венге темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий
▶️Ш 400 / В 582 / Г 310
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 12,1 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Верхній |
| Вага | 12 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 582 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴





