-12%

Стелаж стіл комп'ютерний, письмовий для будинку, офісу, салону KV0082-KV0010
Стіл під стелаж KV0082
За допомогою цієї підставки, ви можете зробити собі зручне робоче місце
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 664 / В 743 / Г 1450 мм
Вага: 19,5 кг
| Розмір упаковки | 154 x 74 x 5 cm |
|---|
▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️
Стелаж на 8 клітинок KV0010
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
⠀
▶️Ш 720/ 1430/ Г 290 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Вага: 29,4
▶️Розмір клітинок: 335*335 мм
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри упаковки | 148.4 x 37.2 x 11.3 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 664 мм |
| Глибина стільниці | 1450 мм |
| Висота від підлоги | 743 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 49 кг |
| Довжина | 664 мм |
| Висота | 743 мм |
| Глибина | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий, Бетон, венге темний, Дуб Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴










