Дзеркало кругле настінне для будинку, салону А138
1. Дзеркало - вологостійке, на основі срібла, кристально чисте, стійке до появи чорних плям.
2. Підійде як в вітальню, передпокій або спальню.
3. Кругла форма виглядає цікаво і не навантажує надмірно простір
4. Матеріал виготовлення МДФ вологостійкий, товщиною 19 (мм.)
5. Всі кріплення в комплекті
▶️ Розмір дзеркала, загальний :
Ширина = 600 (мм)
Висота = 600 (мм)
Глибина = 18 (мм)
Дзеркало додатково пакується на пошті в каркас, за тарифами перевізника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴











