
Дзеркало на повний зріст, настінне, підлогове для будинку або салону А-137
3 800 ₴
3 700 ₴
- Під замовлення
- Код: А137
Відправка з 08 квітня 2026Дзеркало на повний зріст, настінне, підлогове для будинку або салону А-137
- Велике настінне дзеркало – це унікальна річ, здатна принести користь Вам, перетворити скромний інтер'єр, а шикарний зробити ще привабливіше. Якщо ви не впевнені, що краще прикрасити простір – картиною на стіні або дзеркалом, можете впевнено робити вибір в користь останнього. Класичне настінне дзеркало впишеться в інтер'єр будь-якого стилю і зіграє в ньому головну роль.
- Дана модель чудово підходить як для домашнього використання у вітальні або спальні, так і для торгового залу магазину.
- Дзеркальне полотно 4 (мм) - чисте без єдиної вади, міцне і вологостійке.
- Можна повісити на стіну або просто поставити на підлогу.
- Матеріал виготовлення вологостійкий МДФ, товщиною 19 (мм)
▶️ Розмір дзеркала, загальний :
Ширина = 700 (мм)
Висота = 1900 (мм)
Глибина = 19 (мм)
▶️ Розмір дзеркальної поверхні :
Ширина = 560 (мм)
Висота = 1760 (мм)
Дзеркало додатково пакується на пошті в каркас, за тарифами перевізника
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 г |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 190 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рами | МДФ |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
- Ціна: 3 700 ₴









