Комод на залізних ніжках А-196
Колір: Білий, Білий - Антрацит, Білий - Дуб Сонома
▶️Ш 1446 / В 774 / Г 395 мм
Вага: 45 кг.
Всередині: 2 полиці.
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Виріб упакований: 159 x 49 x 16 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 145 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 77 см |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 096 ₴






Відправка з 11 квітня 2026