-5%

Тумба під ТВ, Тумба під телевізор, тумба TV у вітальню, спальню А-188
3 500 ₴
3 325 ₴
- Під замовлення
- Код: А-188
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба під ТВ, Тумба під телевізор, тумба TV у вітальню, спальню А-188
Жодна вітальня не обходиться без тумби під телевізор. Вона обладнана відкритими нішами додаткових телевізійних пристроїв. Унікальний дизайн, підійде для будь-якої вітальні.
Колір:
-
Білий, Білий - Дуб Сонома, Бетон, Бетон - Білий , Дуб Сонома, Чорний - Білий, Чорний матовий
Розміри:
▶️Ш 1400 / В 1246 / Г 398 мм
⠀
Вага: 40 кг
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 398 мм |
| Висота тумби | 1246 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴







