-3%

Полиця для книг навісна на чотири відсіки для дому, невелика полиця для дрібних речей KV0031
1 900 ₴
1 843 ₴
- Під замовлення
- Код: А-194
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця для книг навісна на чотири відсіки для дому, невелика полиця для дрібних речей KV0031
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Легкоочищуюча робоча поверхня
Колір: Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 914/ В 166/ Г 166 мм
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
| Розміри | упаковки 101 x 24.2 x 6.5 cm |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Висота | 336 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 843 ₴








