
Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна (комбі) 800мм, К-65 (без стільниці)
3 190 ₴
- Під замовлення
- Код: К65
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тумба низ, тумба кухонна, кухонні меблі, шафа кухонна (комбі) 800мм, К-65 (без стільниці)
Колір: Білий - Асфальт, Білий - Камуфляж, Білий - Чорний, Чорний - Асфальт, Чорний - Камуфляж, Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 800 / В 824 / Г 466 мм
Фасад : МДФ
Корпус : ДСП ламинированная
Вага: 35 кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 824 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴








