
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі, тумба з нішею 800мм К-53
2 060 ₴
- Під замовлення
- Код: К-53
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа навісна кухонна, для будинку, шафа для кухні, кухонні меблі, тумба з нішею 800мм К-53
Колір: Білий - Асфальт, Білий - Камуфляж, Білий - Чорний, Чорний - Асфальт, Чорний - Камуфляж, Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
▶️Ш 800 / В 582 / Г 310 мм
Фасад : МДФ
Корпус : ДСП ламинированная
Вага: 18,кг
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴








