Стільниця кухонна із ДСП Дуб Крафт
Матеріал : ДСП ламіноване
Кромка - Пластик 0.4
Товщина 28мм
Глибина 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для кухонного гарнітура |
| Матеріал | ДСП |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Крафт |
| Розмір | 300 Розмір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴



Відправка з 11 квітня 2026