Тумба низ, тумба кухонна, Тумба кутова низ К-74 (без стільниці)
Цю тумбу можна комбінувати з будь-якою наявною у нас у продажу тумбою для створення кута 90 градусів.
Колір: Білий - Асфальт, Білий - Камуфляж, Білий - Чорний, Чорний - Асфальт, Чорний - Камуфляж. Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий ⠀
Розмір : ▶️Ш 880 / В 824 / Г 470 мм
Фасад: МДФ
Корпус: ДСП ламінована
Вага: 30 кг
Товщина стінки: 16 мм
Висока стійкість до подряпин завдяки покриттю з меламінової смоли. Робоча поверхня, що легко очищається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 30 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 824 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴












Відправка з 13 квітня 2026