Вішалка А-197
Шукаєте надійну та стильну вішалку для вашого дому чи бізнесу? Наша Вішалка А-197 – ідеальне рішення!
Завдяки використанню високоякісного МДФ, ця вішалка є міцною та довговічною. Завдяки своєму компактному розміру, вона прекрасно підійде для невеликих кімнат, кабінетів, готелів, салонів краси та багатьох інших приміщень.
Ви можете бути впевнені в її якості та довговічності. Вона легко монтується на стіну, що забезпечує максимальну зручність в користуванні
Фасад : Матеріал МДФ
Дюбеля для кріплення у комплекті
Колір: Дуб Сонома, Білий, Венге Южне
⠀
▶️Ш 580 / В 1080 / Г 50 мм
Вага: 7 кг
Вішак упакований у одну пачку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома, Білий, Венге Южне, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 308,50 ₴





Відправка з 08 квітня 2026