Подвійний письмовий стіл А-198
Подвійний письмовий стіл – це чудовий вибір для пар або груп людей, які працюють разом, або для будь-якого, хто шукає більш простору для роботи та зберігання. Він може бути корисним для офісу, студентської кімнати, кабінету або будь-якого іншого простору, де необхідно дві робочі поверхні.
Колір: Білий, Дуб Сонома, Венге Южне
⠀
▶️Ш 1900 / В 752 / Г 700 мм
Фасад: ДСП ламінований
Корпус: ДСП ламінований
Товщина кришки матеріалу: 28мм
Вага: 70 кг
Стіл упакованный у 3 пачки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1900 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 752 мм |
| Вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий, Дуб Сонома, Венге Южне, Білий |
| Підсвітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 170 ₴





Відправка з 13 квітня 2026