Тумба під взуття А-174
Ідеально підходить для невеликих приміщень і ефективно використовує простір. Стильний дизайн: сучасний вид тумби надає елегантності вашому інтер'єру.
Колір: Бетон, Білий, Бетон - Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий. Чорний - Білий, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 700 / В 456 / Г 350 мм
Фасад: ДСП ламінована.
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вага: 19 кг
Тумба упакована в 1 пачку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 456 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999,50 ₴










Відправка з 08 квітня 2026