Стелаж полиця для книг та іграшок А-176
Цей стелаж поєднує в собі стильний дизайн та практичність, щоб задовольнити ваші потреби в організації простору. Якість та довговічність. Легкий монтаж: Стелаж А-176 поставляється з докладною інструкцією та всіма необхідними комплектуючими для легкого монтажу. Ви зможете швидко зібрати його самостійно без жодних зусиль.
Колір: Бетон, Бетон - Білий, Дуб Сонома, Білий, Дуб сонома - Білий, Чорний - Білий, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 1200 / В 2096 / Г 304 мм
Фасад: ДСП ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вас: 65кг
Стелаж упакований у три коробки
2064*382*116 мм
1264*382*98 мм
890*568*74 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 9 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 304 мм |
| Висота шафи | 2096 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴









Відправка з 11 квітня 2026