Комп’ютерний, письмовий стіл з полицями А-185
Комп'ютерний стіл з полицями А-185
Комп'ютерний стіл А-185 забезпечує достатньо місця для ноутбука, комп'ютерної клавіатури та інших необхідних аксесуарів. Ви можете працювати або навчатися легко та зручно, не турбуючись про обмежений простір. Великі полки дозволяють організувати ваш робочий простір і зберігати важливі документи, книги, чашки та інші предмети під рукою
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий
⠀
▶️Ш 1100 / В 756 / Г 600 мм
- Фасад: ДСП ламінований.
- Корпус: ДСП ламінований
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вага: кг
Стіл упакований в 1 пачку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴






Відправка з 13 квітня 2026