Комп’ютерний стіл А-186
Комп’ютерний стіл А-186 – ідеальне рішення для організації вашого робочого простору або домашнього офісу. Цей стіл поєднує в собі стильний дизайн і функціональність, щоб забезпечити вам комфорт і зручність під час роботи або навчання.
Колір: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий, Бетон - Білий, Дуб сонома - білий, Чорний - Білий
⠀
▶️Ш 1100 / В 756 / Г 598 мм
- Фасад: ДСП ламінований.
- Корпус: ДСП ламінований
- Товщина матеріалу: 16мм
- Вага, кг
Стіл упакований в 1 пачку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Висота | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Дуб Сонома, Чорний Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 360 ₴









Відправка з 13 квітня 2026