Тумба під взуття А-160
-
Об'єм тумби дозволяє зручно розміщувати взуття різних типів та розмірів.
-
Зручні ящики забезпечують легкий доступ до вашого взуття, а стійкість ніжок надає стабільності та безпеки використання.
-
Інструкція зі збирання дозволяє легко зібрати тумбу без додаткових зусиль. Простий у догляді матеріал збереже вигляд та колір протягом тривалого часу.
-
Колір - Бетон, Білий, Бетон - Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома - Білий. Чорний - Білий, Чорний Матовий
▶️Ш 590 / В 1356 / Г 160 мм
Фасад: ДСП ламінована.
Корпус: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Вага: 18 кг
Тумба упакована у 2 пачки
125*24*4 та 68*46*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 1356 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴










Відправка з 08 квітня 2026