Шафа з полицями для одягу і взуття в кімнату, в спальню, передпокій KV0008
Простий і функціональний шафа для гардеробної групи. Дозволяє зберігати взуття та одяг.Колір : Бетон, Білий, Венге темний, Дуб Сонома
▶️Ш 800/В 1780/ Г 390 мм
Матеріал : ДСП ламінована
Вага : 66,4 кг
Товщина стінки : 16 мм
Відстань між полицями:
- 200 мм -
- 192 мм -
- 233 мм -
- 160 мм -
- 160 мм -
- 170 мм -
- 638 мм -
Шафа упакована в 3 пачки:
1. 1834 * 452 * 49 мм
2. 1832 * 484 * 55 мм
3. 912 * 466 * 145 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 1780 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Штанга для одягу | 1 |
| Полиця для взуття | 6 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴











