
Шафа з полицями без ручок, шафа для одягу на 3 висувних ящика для спальні, передпокою, салону KVB001
9 600 ₴
- Під замовлення
- Код: KVB001
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шафа з полицями без ручок, шафа для одягу на 3 висувних ящика для спальні, передпокою, салону KVB001
- Дизайнерська шафа без ручок.
- Відправляємо в розібраному вигляді
- Деталі підготовлені для швидкої збірки
- Інструкція.
▶️Ш 1002/ В 2117/ Г 554 мм
Відстань між полицями:
- 318 мм
- 304 мм
- 304 мм
- 368 мм
Телескопічні направляючі
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 120 кг
Шафа упакована в чотири пачки
215*61*6 см
119*63*10 см
103*60*11см
142*57*5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Тип | Шафа |
| Вага | 120 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1002 мм |
| Глибина шафи | 554 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | Алюміній |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴






