
Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з висувними ящиками без ручок, робочий стіл для будинку, офісу, салону KVB005
4 650 ₴
- Під замовлення
- Код: KVB005
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 418-09-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з висувними ящиками без ручок, робочий стіл для будинку, офісу, салону KVB005
Розміри:
▶️Ш 1248 / В 759 / Г 589 мм
- 3 ящики для зберігання.
- Телескопічні направляючі
- Матеріал: ДСП ламінована
- Товщина стінки: 16 мм
Вага : 46 кг
Стіл упакований в дві пачки
- 134 * 67 * 6 см
- 88 * 64 * 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1248 мм |
| Глибина | 589 мм |
| Висота | 759 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1248 мм |
| Глибина стільниці | 589 мм |
| Висота від підлоги | 759 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴







