Тумба під ТВ, тумба TV на 6 висувних ящика, комод під телевізор KVB006
- Ні одна вітальня не обходиться без тумби під телевізор.
- Тумба під ТВ відрізняється зручною модифікацією.
- Відправляємо у розібраному вигляді.
- Деталі підготовлені для швидкої збірки.
- Поетапна інструкція.
- Всередині : 6 ящиків для зберігання.
Розміри:
▶️Ш 1502 / В 535 / Г 390 мм
⠀
Телескопічні направляючі
Фасад: ДСП Ламінована
Корпус: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 60 кг
Тумба упакована у 2 пачки
- 170*47*9 см
- 57*45*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Антрацит |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Алюміній |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1502 мм |
| Висота тумби | 535 мм |
| Глибина тумби | 390 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴









Відправка з 08 квітня 2026