Комод на 4 шухляди без ручок в кімнату, спальню KVB008
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Дизайнерський комод без ручок. 4 ящика для зберігання.
- Поставляється в розібраному вигляді. Деталі підготовлені для швидкої збірки. Поетапна інструкція.
Розміри:
▶️Ш 1002 / В 983 / Г 390 мм
⠀
Телескопічні направляючі
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Вага: 56 кг
Комод упакований у дві пачк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | Алюміній |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 98 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴









Відправка з 11 квітня 2026