Комод V3
Сучасний дизайн та матеріали
Надійні та перевірені конструктивні рішення
Ергономічність та функціональність
Розміри:
▶️Ш 1052 / В 740 / Г 390 мм
⠀
Телескопічні напрямні
Матеріал: ДСП ламінована
Товщина стінки: 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴





