Полиця Elementa
Надійні та перевірені конструктивні рішення
Ергономічність та функціональність
▶️Ш 210 / В 972 / Г 140 мм
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 210 мм |
| Глибина шафи | 140 мм |
| Висота шафи | 972 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




