Полиця Megona Mini
Надійні та перевірені конструктивні рішення
Ергономічність та функціональність
▶️Ш 1021 / В 828 / Г 181 мм
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 12 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 12 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 102 мм |
| Глибина шафи | 18 мм |
| Висота шафи | 82 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



