Комод ТКБ-361.2
Комод з 4 шухлядами. Зручний та місткий, ідеально підходить для зберігання одягу, білизни або дрібних речей. Компактний дизайн, легкий доступ до кожної шухляди.Стильний комод з чотирма просторами шухлядами стане чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Завдяки компактним розмірам та великій місткості, ви з легкістю організуєте зберігання речей. Надійна конструкція та сучасний дизайн.
Комод з чотирма висувними шухлядами.
-
Розміри: Ширина 800 / Висота 810 / Глибина 482 мм
-
Матеріал: ДСП ламінована
-
Вага - 35 кг
Має зручні ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 81 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴








Відправка з 11 квітня 2026